Oferta dla Centrów Handlowych

Projektowanie stron internetowych dla Centrów Handlowych

Specjalizujemy się w tworzeniu intuicyjnych i ergonomicznych serwisów internetowych dla Centrów Handlowych. Biorąc pod uwagę specyfikę takiej strony, bardzo ważna jest odpowiednia architektura informacji, stąd też wdrażamy przemyślane rozwiązania wypracowane przez wieloletnie doświadczenie.

W celu promocji działań Centrum Handlowego stosujemy na stronach www szereg modułów pozwalających na liczne działania marketingowe, wspierając tym samym kampanie outdorowe i eventy. Dzięki zastosowaniu CMS'a - systemu zarządzania treścią strony, istnieje możliwość wykonywania szybkich zmian aktualizacyjnych i prezentacja aktualnych treści, co jest bardzo istotne z punktu widzenia finalnego konsumenta.

Wykonywane przez nas serwisy zawierają szereg istotnych informacji m.in.:

  • interaktywny plan galerii
  • bogate w informacje wizytówki sklepów,
  • wirtualny magazyn,
  • galerię zdjęć i video,
  • wirtualny spacer po centrum
  • obcojęzyczne wersje językowe

Biorąc pod uwagę szybkie tempo wzrostu posiadaczy smartphonów i tabletów, nasze strony są kompatybilne z urządzeniami mobilnymi.

Dzięki elastyczności systemu oraz w oparciu o wysokie standardy wzajemnej współpracy i wygodę naszego Klienta.

Sprawdź dotychczasowe realizacje.

 

Usługi uzupełniające

Serwery i domeny

Serwery DGS poprzez dostęp do szerokopasmowych łącz, zastosowanie nowoczesnych technologii, bezpieczeństwo danych oraz stabilność pracy, zapewniają wysoką jakość usług. Dla firm które postawiły na obecność w sieci Internet, kierowana jest nasza usługa w trzech pakietach.

więcej >

Usługi programowania

Tworzymy rozwiązania programowe pozwalające zautomatyzować różne fazy pracy - interakcje z klientami, przechowywanie i obsługę danych dotyczących działalności firmy - np. danych klientów, usług lub towarów. Nasze programy sprawiają, że obsługa klientów będzie szybsza, błędy zminimalizowane.

więcej >

Promocja Twojej firmy

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu wyspecjalizowaliśmy się w kreowaniu przekazów reklamowych, w których wykorzystujemy wiele kanałów komunikacyjnych. Cel jaki sobie postawiliśmy i jaki konsekwentnie realizujemy od lat, to profesjonalna promocja firm.

więcej >