Fotolabus - aplikacja wspomagająca przesyłanie zdjęć i zamawianie odbitek

Nasze autorskie oprogramowanie FOTOLABUS łączy w sobie prostotę obsługi i maksimum możliwości. jest to profesjonalny pakiet oprogramowania będący kompletnym internetowym laboratorium fotograficznym. Oprogramowanie Fotolabus składa się z trzech pakietów.

Fotolabus administrator to program przeznaczony dla właścicieli laboratoriów fotograficznych dający możliwość dostosowania aplikacji klienta do potrzeb punktu fotograficznego lub sieci laboratoriów poprzez zarządzanie podstawowymi treściami.

Fotolabus zamówienia jest integralną częścią programu zawiera panel do zarządzania zamówieniami złożonymi on-line przy wykorzystaniu programu Fotolabus klient. Złożone przez klienta zamówienia są automatycznie dodawane do bazy danych i natychmiast wyświetlane po zalogowaniu się do panelu w dziale "Najnowsze zamówienia".

Fotolabus klient to aplikacja skierowana do klientów Twojego punktu fotograficznego. Umożliwia ona zamawianie odbitek zdjęć w Twoim zakładzie fotograficznym przy wykorzystaniu internetu. Program jest intuicyjny w obsłudze, pozwala na szybki przeglądanie zdjęć i bezpośrednie wysłanie nawet bardzo dużej ilości plików w postaci własnej spersonalizowanej galerii.

Zapoznaj się z programem do obsługi laboratorium fotograficznego tutaj.