O NAS

Misja

Jesteśmy zespołem profesjonalistów, zjednoczonych wspólną wizją i zakochanych w swojej pracy. Odbieramy naszą działalność jako tworzenie i budowanie Internetu, wspaniałego środowiska dla realizacji swoich celów i prowadzimy innych na drodze do rzeczywistego sukcesu za pomocą tego niezwykłego i przyszłościowego narzędzia.

Naszym polem działania jest cały świat, ale najchętniej wspieramy lokalny biznes. Potrafimy zbudować trwałe, dobre relacje, które są najważniejsze w naszym biznesie, z ludźmi, którzy znajdują się w każdym punkcie kuli ziemskiej. Pamiętamy o harmonii i estetyce, dbamy o efektywność pracy zespołu, mamy długoterminowe cele, które włączają również cele naszych klientów.

Głównymi wartościami dla nas są uczciwość, lojalność wobec klientów, pozytywne relacje z nimi, kreatywność, wszechstronność i profesjonalizm.

Od 14 września 2016 roku przynależymy do Koszalińskiej Izby Przemysłowo-Handlowej. Z kolei od dnia 30 marca 2021 przynależymy do Północnej Izby Gospodarczej.

Misja

Jako firma z 28 letnim doświadczeniem specjalizujemy się w tworzeniu i projektowaniu stron internetowych. Zawsze staramy się dbać o strony naszego klienta dlatego przeprowadzamy liczne aktualizacje stron. Ponadto zabezpieczamy CMS w taki sposób by nie było na nich włamu.

Kontakt

DGS Multisolution
ul. Sianowska 4
75-643 Koszalin
tel. 94 340 30 06
NIP 669-100-81-82

Dojazd