Jak wzbudzić zaufanie klienta, czyli moc pierwszego wrażenia

Wiadomo, że w życiu nigdy nie ma drugiej szansy na pierwsze wrażenie... To się sprawdza zarówno w biznesie internetowym jak i w zwykłym. Jeżeli chcesz wzbudzić zaufanie klienta i przekonać go, aby dokonał zakupu towaru lub usługi właśnie u Ciebie, przydałoby się zadbać o solidny i profesjonalny wygląd Twojej witryny internetowej. Właśnie w tym się specjalizujemy - tworzymy solidne wizerunki. Jeżeli jesteś biznesmenem, który szuka możliwości zwiększenia skuteczności swojego biznesu - to właśnie jest dobra okazja. Nie wiemy, czy potrafisz dokładnie wyobrazić sobie, jak bardzo wpłynie na skuteczność Twojego biznesu internetowego posiadanie profesjonalnie wyglądającej witryny WWW, ale na pewno już zauważyłeś, że solidne biznesy mają wspólne cechy łączące ich wizerunek w Internecie. Tworzymy strony internetowe, które wyglądają estetycznie i zarazem wzbudzają zaufanie.

Jakie są nasze umiejętności techniczne?

• HTML • Macromedia Flash • PHP • MySQL • CMS • Adobe Photoshop, InDesign, Illustrator

Tworzymy strony w HTML i Flash, wdrażamy i obsługujemy systemy zarządzania treścią (CMS), wdrażamy sklepy internetowe, tworzymy aplikacje internetowe w PHP i MySQL. Mamy bardzo dobrą znajomość profesjonalnych programów graficznych takich jak Adobe Photoshop, InDesign, Illustrator. Ciągle pogłębiamy swoją merytoryczną wiedzę i rozwijamy swoje praktyczne umiejętności.

Dlaczego my?

• 25 letnie doświadczenie i rozwój • stosowanie wiedzy na temat marketingu • rozsądna polityka cenowa

Jeżeli chcesz profesjonalnego wizerunku, to najlepiej zwrócić się do profesjonalistów. Jesteśmy agencją interaktywną, od 1999 roku projektujemy witryny WWW. Posiadamy obszerną wiedzę i doświadczenie w zakresie grafiki i projektowania jak również reklamy i marketingu. Strony stworzone przez nas nie potrzebują optymalizacji i są przygotowane do pozycjonowania w wyszukiwarkach. Znamy się także na tworzeniu brandingu (tworzeniu marek), potrafimy tworzyć kompleksowe rozwiązania biorące pod uwagę potrzeby marketingowe. Dzięki naszym zaletom, firmy, z którymi współpracujemy, często zostają naszymi stałymi klientami. Wielu także przekonuje do nas rozsądna polityka cenowa.

 


Dla kogo oferta?

 

dla Biznesu

Jeśli szukasz sprawdzonej firmy, która zajmie się promocją Twojego biznesu to dobrze trafiłeś.

więcej >

dla Biur Podróży

Oferujemy Państwu profesjonalne wykonanie strony internetowej dla biura podróży, agencji turystycznej. W tworzonych stronach wdrażamy system rezerwacyjny Merlin.X.

więcej >

dla Centrów Handlowych

Specjalizujemy się w tworzeniu intuicyjnych i ergonomicznych serwisów internetowych dla Centrów Handlowych.

więcej >

dla Obiektów Turystycznych

Dzięki specjalizacji w obsłudze obiektów turystycznych, wykonujemy profesjonalne strony internetowe dla obiektów oferujących noclegi i usługi dodatkowe.

więcej >

dla Biur Nieruchomości

W ramach bieżącej oferty proponujemy Państwu kompletną usługę na wykonanie strony biura nieruchomości.

więcej >

dla Fotolabów

Nasze autorskie oprogramowanie FOTOLABUS łączy w sobie prostotę obsługi i maksimum możliwości.

więcej >