Projektowanie stron internetowych dla Instytucji i Stowarzyszeń

Jeśli szukasz sprawdzonej firmy, która zajmie się promocją Twojej instytucji lub stowarzyszenia to dobrze trafiłeś. Posiadamy ponad dziesięcioletnie doświadczenie i szeroką wiedzę w tworzeniu profesjonalnych serwisów internetowych.
Nasze zaangażowanie i indywidualne podejście do każdego klienta, wpływa na wysoka jakość wykonanych przez nas serwisów.
Dbamy w szczególności o to, aby zapewnić naszym Klientom najwyższy standard usług oraz profesjonalną obsługę na każdym etapie współpracy.

Przed przystąpieniem do wykonywania każdej strony www dokonujemy szczegółowej analizy firmy, jej rynku, otoczenia, konkurencji. Szereg zabiegów marketingowych, które wykonujemy przed przystąpieniem do zasadniczej realizacji projektu strony ma na celu optymalne dostosowanie wizerunku firmy do jej otoczenia. Standardowy proces realizacji zlecenia wygląda następująco:

  • ustalenie potrzeb klienta
  • analiza marketingowa firmy i jej otoczenia
  • wykonanie projektu strony
  • prezentacja projektu, konsultacje
  • realizacja i wdrożenie projektu
  • promocja strony w sieci www

Poszczególne etapy prac nad stroną www są szczegółowo i skrupulatnie realizowane i weryfikowane. Dzięki temu unikamy sytuacji, w których do naszych Klientów trafia coś, co nie odpowiada przyjętym światowym standardom jakości. Oszczędzamy dzięki temu cenny czas naszych Klientów jak również nasz.

Posiadanie przez nas doświadczenie i wiedza przyczynia się do sukcesu firm, które z nami współpracują od wielu już lat.

Masz pytania?
Zostaw wiadomość, skontaktujemy się z Tobą w celu omówienia szczegółów promocji Twojego instytucji lub stowarzyszenia w internecie!

Zobacz co mówią o nas nasi Klienci - sprawdź referencje

Zobacz nasze realizacje dla Instytucji i Stowarzyszeń - sprawdź realizacje

Usługi uzupełniające

Bezpieczeństwo systemu CMS

Każdy z systemów CMS z biegiem lat staje się przestarzały, dlatego trzeba go na bieżąco aktualizować. W innym wypadku staje się łatwym celem dla botów, złośliwego oprogramowania czy hakerów. Korzystając z odpowiedniego oprogramowania oraz odpowiedniej opieki strona może pozostać w dobrej kondycji przez wiele lat. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie w artykule Zaniedbany CMS – konsekwencje, rozwiązania, ochrona.

więcej >

Projektowanie stron www

Dzięki dziesięcioletniemu doświadczeniu i bardzo dobrej znajomości narzędzi marketingowych tworzymy profesjonalne strony internetowe. W trosce o dobro i pełną satysfakcję klienta wykonujemy serwisy internetowe, w których kluczowymi elementami są odpowiednia architektura informacji i nastawienie na wyznaczony cel.

więcej >

Serwery i domeny

Serwery DGS poprzez dostęp do szerokopasmowych łącz, zastosowanie nowoczesnych technologii, bezpieczeństwo danych oraz stabilność pracy, zapewniają wysoką jakość usług. Dla firm które postawiły na obecność w sieci Internet, kierowana jest nasza usługa w trzech pakietach.

więcej >

Usługi programowania

Tworzymy rozwiązania programowe pozwalające zautomatyzować różne fazy pracy - interakcje z klientami, przechowywanie i obsługę danych dotyczących działalności firmy - np. danych klientów, usług lub towarów. Nasze programy sprawiają, że obsługa klientów będzie szybsza, błędy zminimalizowane.

więcej >

Promocja Twojej firmy

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu wyspecjalizowaliśmy się w kreowaniu przekazów reklamowych, w których wykorzystujemy wiele kanałów komunikacyjnych. Cel jaki sobie postawiliśmy i jaki konsekwentnie realizujemy od lat, to profesjonalna promocja firm.

więcej >